TĚHOTENSTVÍ     RODINY A DĚTI    PÁRY    OSOBNÍ 
 ...probíhají v uvolněné atmosféře formou hry a procházky. 
Jsou ideální pro ty, kteří mají moc živé děti na to, aby chviličku postáli na jednom místě. 

Jedná se o sérii fotografií jdoucích posobě která vytváří váš jedinečný příběh. Je plný upřímného dětského smíchu a přirozených láskyplných chvil...

Těhotenství se ideálně fotí kolem 30 týdne.


Výběr oblečení...

Jelikož oblečení je hlavní téma které s vámi probírám a správný outfit tvoří vždy 90% fotografie, tudíž je strašně důležité co si na focení vezmete a určitě by jste oblečení neměli podcenit. Proto jsem se rozhodla udělat vám takovou menší inspiraci jak se ideálně sladit a jaké oblečení je vhodné. Určitě vynechte obrázky a velké vzory. Narušuje to kompletně celou fotografii a na focení tričko s vaším oblíbeným hrdinou není úplně ideální volbou...Oblečení by vás mělo spojovat. Jednoduché vzory, pastelové barvy, tón v tónu, struktury, které se k sobě hodí. S oblečením vám vždy ráda pomohu a společně vybereme ten nejlepší outfit. 


Nejde o módní přehlídku a vystřídat všechno co vám sluší. Časté převlékání naruší celé focení ale i mě jako fotografa, když vás dostanu kam potřebuju aby focení probíhalo uvolněně a v zábavném duchu tak je to jistota, že můžeme začít znovu a obvykle dostat vás pak na stejnou vlnu je dost obtížné. Jde přeci o vzkaz vašemu staršímu já a vašim dětem. Jde o uchování památky na dobu, kdy jste se rozhodli být rodiči. 


Co na sebe...

Pár inspiračních obrázku z internetu které vám pomohou vybrat to správné oblečení a odkaz na pinterest.

Nezapomínejte také na upravené nehty. Je lepší na focení mít spíše decentní, přírodní  barvy které nebudou narušovat fotografii a zářit už z dálky (: Dbejte také na úpravu vlasů a decentní líčení. Pozor v letních měsících na špatné opálení, třeba hodinek... :)

Rozdíl mezi příběhem a portrétní fotografií

Portrét - je strojená nebo aranžovaná fotografie s určitým nápadem nebo cílem. Jedná se buď o kreativní zachycení obrazu nebo zaznamenání vašeho aktuálního vzhledu. 


Příběh - probíhá v uvolněné atmosféře formou hry. Podstatou focení je, dostat do fotografie vaše emoce a zaznamenat i určité období a projevy vašeho dítěte. Je poskládán z momentek a detailů které na sebe navazují a vypráví tak váš osobní příběh.Michaela Bayová

Ateliér : Prokopská 8, Příbram 361 01

+420 722 649 932

mbabyphoto@email.cz

MBaby photo by Michaela Bayova

mbaby_photo.