RODINNÉ PŘÍBĚHY

Příběhy jsou pro ty, kdo si nedovede představit, že ho bude fotograf nutit dívat se do objektivu a vyžadovat od něj "sýýýýr". Pro kohokoliv, kdo je přesvědčený, že má moc živé děti na to, aby během focení vydržely na jednom místě. Pro ty z vás, kteří věří, že se dá do fotek dostat i to, co dělá vás a vaši rodinu jedinečnou. 

Rodinné focení je bráno formou her. Děti se musí cítit příjemně a nebýt do ničeho nuceni, to pak většinou vede k pláči. Proto fotím přirozené fotografie, kde mají děti větší prostor pro hru a dovádění což vede k uvolněné atmosféře kterou chceme do fotografie dostat. :)

Ateliér je vhodný pro děti do 1,5 roku. Pro starší a živější doporučuji spíše venkovní focení. 


CO NA SEBE

Nejde o to vystřídat hromadu oblečení. Časté převlékání by rozhodilo nejen děti ale i mě jako fotografa, když vás dostanu kam potřebuju aby focení probíhalo uvolněně a v zábavném duchu a následně pak přijde věta: "Super, pojďme na další variantu oblečení", je pro mě noční můrou a jistotou že můžeme začít znovu. Jde o vzkaz vašemu budoucímu já a vašim dětem, proč jste se rozhodli být rodiči a hlavně vzpomínkou na chvíle kdy vaše děti byli ještě malé.

Oblečení by vás mělo spojovat. Jednoduché vzory, pastelové barvy, tón v tónu, struktury, které se k sobě hodí.

Inspiraci a návrhy na barevné kombinace najdete v rubrice ''co na sebe''

K dispozici je možný výběr z oblečků pro malé děti ale i maminky