Těhotenský portrét

...se ideálně fotí přelom 7/8 měsíce.

Ateliér/exteriér

Jedná se o focení spíše strojené a aranžované. Ale to neznamená že si tohle focení nemůže užít každá maminka. S pózováním vám samozřejmě poradím a pomohu takže se není čeho obávat. Najdeme ty správné úhly a vy si na chvilku vyzkoušíte jaké to je být modelkou (:

Ve studiu si můžete vybrat ze spousty krásných šatů a látek. Také ze spousty barev a stylů. Před focením spolu všechno probereme, vaše případná přání a požadavky. Nikam nespěcháme takže můžete veškerý stres či nějaké pochyby nechat doma. :) Chci aby focení probíhalo uvolněně, příjemně a v přátelském duchu. Nervy a napětí se pak odráží i ve fotografiích  což vede k napjatému až křečovitému výrazu, a to přeci nechceme :) Chci aby jste si focení užili a odcházeli s dobrým pocitem.

Pokud zvolíte venkovní variantu, sejdeme se u mě ve studiu. Vybereme šaty a následně vyrazíme na místo. Lze si zvolit jednu variantu oblečení a kombinace se studiem není možná.


Na focení je ale potřeba se také trošku připravit. Den před ním pít hodně vody, pokud možno i dostatek spánku. Dbejte také na úpravu nehtů. Není moc vhodné mít výrazné barvy, ideální jsou přírodní a jemné pastelové odstíny. Přeci jen ruce jsou hodně vidět a není hezké když na bříšku extrémně září. V létě nezapomínejte na špatné opálení. Někdy jsou kontrasty až moc velké a jdou hodně špatně zamaskovat. Určitě je také dobré postarat se make-up. Nebojte se výraznějšího líčení. Na fotografii oči pak hodně vyniknou a vypadá to lépe. Pokud se nelíčíte nebo nemáte možnost nějakého profi líčení, ve studiu vás mohu nalíčit já za příplatek 200,-


Ceník


'' 8 ''

fotografií v elektronické podobě

ateliér/exteriér 


cca 1,5 - 2 hodiny focení


2500,-


fotografie nad rámec balíčku 200,-


Michaela Bayová

Ateliér : Prokopská 8, Příbram 361 01

+420 722 649 932

mbabyphoto@email.cz

MBaby photo by Michaela Bayova

mbaby_photo.